Carpe diem! :-)

Kandydaci

Drzwi Otwarte III LO

Gimnazjalisto!

Nasza szkoła to bezpieczna i nowoczesna placówka wychodząca  naprzeciw oczekiwaniom uczniów oraz rodziców, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji oferty edukacyjnej i poszerzonej bazy dydaktycznej.

„Drzwi Otwarte III LO” odbędą się w piątek 2 marca 2018r. w godzinach 12.00 - 18.00 oraz w środę 21 marca 2018r. w godzinach 8.00 - 15.00.

W programie między innymi:

• Spotkanie w auli (II piętro) o godz. 13.00
    • Wystąpienie Dyrektora Szkoły,
    • Prezentacja III LO.
  • Zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły
    • Klasa matematyczna, SGH,
    • Klasa biologiczno-chemiczna,
    • Klasa sportowa,
    • Klasa turystyczno-językowa,
    • Klasa humanistyczna.
  • Zwiedzanie szkoły, rozmowy z uczniami i nauczycielami, ciekawe prezentacje, tańce integracyjne, doświadczenia i pokazy chemiczne, zagadki biologiczne, ciekawostki fizyczne, potyczki językowe oraz humanistyczne, łamigłówki matematyczne, strzelanie z broni sportowej, pokaz ratownictwa medycznego, sztuka origami, escape room, emocje sportowe i wiele innych atrakcji.

Przyjdź, zobacz, zdecyduj!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie