Do zobaczenia we wrześniu! :)

1% na stypendia dla naszych uczniów

Zachęcamy wszystkich rozliczających swoje PIT-y do przekazywania 1% na stypendia dla utalentowanych uczniów III LO.

Aby przekazać 1% podatku na cele stypendialne, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS Fundacji Świętego Mikołaja:

nr KRS 0000126602

a w celu szczegółowym wpisać:

III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim

Zachęcamy także do pobrania bezpłatnego programu do rozliczeń PIT 2017 ze strony Fundacji Świętego Mikołaja:

Wypełniając PIT poprzez program Fundacji, w rubryce „cel szczegółowy” należy wpisać III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim po wpisanym na stałe „Święty Mikołaj”:

Święty Mikołaj - III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim

Przekazanie 1% podatku to pomoc, która procentuje! Dzięki Państwa wsparciu – w tym roku stypendia otrzymują 2 uczennice.