Zapraszamy do III LO! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Chór „SEPTEM” na drugim miejscu w ogólnopolskim konkursie!

Dnia 27 maja 2017 roku Międzyszkolny chór „Septem” III i IV Liceum Ogólnokształcącego wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie dla chórów szkół średnich. Wydarzenie to miało miejsce w auli kaliskiego UAM-u. Młodzi muzycy wykonali trzy utwory o zróżnicowanym charakterze i dynamice, co wymagało wyjątkowego skupienia. Na szczęście jury konkursu doceniło ciężką pracę młodzieży oraz wysiłki pani Renaty Pacyny, która przez ostatnie tygodnie przygotowywała chór do tego ważnego występu. Zdobyli oni wspólnie wysokie, drugie miejsce, czego im serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie