Maturzyści! Powodzenia! :)

Bieg charytatywny „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”

Miniona niedziela, 13 stycznia, minęła naszym wolontariuszom bardzo intensywnie, ponieważ już od samego rana wspierali sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ostrowskich Piaskach, gdzie odbył się 3. bieg charytatywny „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”.

Tym razem nasi uczniowie odpowiadali za pracę biura zawodów, strefę medalową i żywieniową. Najpierw z uśmiechem witali każdego biegacza, który otrzymywał pakiet biegacza. Następnie po przekroczeniu mety zawieszali serduszka – tak, serduszka, bo to był bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 27. Celem tegorocznej akcji było pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Oprócz wolontariuszy na Piaskach wielu naszych uczniów i absolwentów pomagało w Sztabie Miejskim WOŚP w Ostrowskim Centrum Kultury.

Wszystkim zaangażowanym w tę akcję DZIĘKUJEMY!