Bezpiecznych wakacji! :-)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Energizer w Poznaniu

W miniony czwartek grupa wolontariuszek z III LO wzięła udziału w Wielkopolskim Spotkaniu Grup PaT w Poznaniu, które zostało zorganizowane przez Wielkopolską Komendę Wojewódzką Policji i Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla dzieci niesłyszących. Nasze dziewczyny miały okazję rozwinąć swoje zainteresowania w warsztatach chemicznych, plastycznych, samoobrony, języka migowego, aerobiku, beatbox + wokalne i tańca nowoczesnego. Podczas integracji nie zabrakło belgijki, a nasze uczennice przygotowały „Grę terenową z profilaktyką w tle”. Podczas gali finałowej zaprezentowane zostały spektakle grup PaT Poznań „Po drugiej stronie” i PaT Ostrów Wielkopolski „Niebieskie motyle”.

Dzięki takim inicjatywom możemy spotykać się z naszymi przyjaciółmi, integrować się, spędzać czas pozytywnie i przede wszystkim rozwijać nasze zainteresowania.