Maturzyści! Powodzenia! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

EuroCamp w III LO

W dniach 10 – 11 kwietnia 2018r. wolontariusze i uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim wzięli udział w niesamowitych warsztatach interkulturowych - EuroCamp, które poprowadzili wolontariusze EVS z Turcji i Hiszpanii aktualnie przebywający w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej w Lesznie.

Ta przygoda edukacyjna wzmocniła kompetencje społeczno-kulturowe naszych uczniów i  wolontariuszy, rozwinęła ich umiejętności językowe w zakresie posługiwania się językiem angielskim, a także poszerzyła wiedzę zwłaszcza na temat praw człowieka, tolerancji, Hiszpanii i Turcji. To wszystko razem stanowiło niebywałą inwestycję w rozwój potencjału uczestników oraz otwarcie kolejnych drzwi edukacyjnych.

Warsztaty prowadzone były w drodze interakcji z dużym naciskiem na aktywność uczestników. Liczne nietypowe zadania i zabawy stymulowały kreatywne myślenie uczniów i zachęcały do twórczej aktywności. Spędzony atrakcyjnie czas korzystnie wpłynął na atmosferę i budowanie więzi grupowych.

Dicle, Aykut i Ruben – dziękujemy za wspaniały czas spędzony z Wami i pamiętajcie, że gdziekolwiek będziecie, to zawsze zapraszamy do III LO.

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie