Cognosce te ipsum.

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Finał międzyszkolnego konkursu Wiedza-Rekrutacja-Kariera

Uczestnikami konkursu Wiedza-Rekrutacja-Kariera zorganizowanego przez naszą szkołę byli uczniowie klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego.

W I etapie konkursu młodzież rozwiązywała test numeryczny składający się z zadań matematycznych i zagadek logicznych. Do II etapu zakwalifikowały się osoby z najwyższymi wynikami z testu numerycznego. W finale konkursu uczestniczyli uczniowie z I LO w Ostrowie Wielkopolskim, III LO w Ostrowie Wielkopolskim, IV LO w Ostrowie Wielkopolskim i LO Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. W tym etapie tegoroczni maturzyści musieli wykazać się umiejętnością autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zwycięzcą konkursu został Jan Sikora z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. Najlepsze prezentacje przygotowali również Grzegorz Więcławik z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim i Michał Kalina z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. Członek jury Pani Sylwia Kostrzewska, doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim podkreśliła wysoki poziom wszystkich przygotowanych przez maturzystów autoprezentacji.

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie