Maturzyści! Powodzenia! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Głosujemy na Oliwię :)

Bardzo prosimy głosować na Oliwię Janiczek z 1c, która walczy o stypendium w programie stypendialnym USKI. Głosować można tylko do 30 listopada. Liczy się każdy "klik".

 Jak oddać głos? To proste. Klikamy na link:

 http://uski-polska.edu.pl/index.php?page=ankieta

 Wybieramy:

Oliwia Janiczek – Odolanów – III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim – GŁOSUJ

 Prosimy głosować codziennie ;).

 Poznajcie Oliwię i jej zainteresowania:

„Cześć, jestem Oliwia, uczęszczam do III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. Lubię się uczyć, moim celem jest zdanie matury z jak najlepszym wynikiem. Poszerzam swoją wiedzę biologiczno-chemiczną, ponieważ w przyszłości chciałabym studiować stomatologię. W wolnym czasie uprawiam sport i uczęszczam na dodatkowe zajęcia językowe.

Na co chciałabym przeznaczyć stypendium? Na pokrycie kosztów związanych z własnym rozwojem m.in. udział w zajęciach, programach biologicznych, chemicznych i językowych, które jeszcze bardziej poszerzyłyby moją wiedzę i rozwój, a także na zakup literatury z interesujących mnie dziedzin. Moją pasją zawsze był sport, w którym uzyskiwałam dobre wyniki, dlatego też część środków przeznaczyłabym na kursy pod fachową opieką trenera.

Liczę na Wasze głosy! Z góry dziękuję za każdy oddany na mnie głos.”

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie