24 marca - Narodowy Dzień Życia

Gramy i śpiewamy dla WOŚP w ZSS

W miniony poniedziałek, 17 grudnia, wprowadzaliśmy uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w świąteczny nastrój kolędami i piosenkami podczas przeprowadzonej licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tak tak WOŚP w grudniu, ponieważ tradycją się stało, że WOŚP rozpoczyna od 9 lat w grudniu Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. Dziękując organizatorom za zaproszenie, żywimy nadzieję na dalszą współpracę.

Jakiś komentarz odnośnie oprawy artystycznej? Najlepsza publiczność na świecie i każdemu artyście życzymy takich słuchaczy - jesteście wspaniali.

Opiekun: pani Anna Głodek, pedagog szkolny