Zapraszamy do III LO! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

GRUDNIOWA PRZYGODA WE WROCŁAWIU

Wycieczka o charakterze geograficznym (w ujęciu humanistycznym), która odbyła się 5 grudnia, rozpoczęła się od obejrzenia panoramy Wrocławia z wysokości 49 piętra najwyższego budynku w Polsce - Sky Tower. Widoki zapierały dech w piersiach, tym bardziej że pogoda była w tym czasie bezchmurna. Następnie odwiedzono Hydropolis – Centrum Nauki o Wodzie, w którym w fascynujący sposób pokazane jest jej znaczenie dla człowieka i świata. Obowiązkowym punktem programu o tej porze roku był oczywiście Jarmark Bożonarodzeniowy. Uczniowie rozkoszowali się przepiękną scenerią i klimatem zbliżających się świąt na Wrocławskim Rynku. Na zakończenie pobytu we Wrocławiu obejrzano w Teatrze Polskim jedną z najlepszych na świecie komedii – Mayday. Znakomity komizm sytuacji na deskach wrocławskiego teatru sprawił, że licealiści bawili się znakomicie.

Organizatorem wycieczki był pan Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii i wychowawca klasy 1e. Opiekę sprawowała również pani Anita Wasiak, nauczycielka języka angielskiego i rosyjskiego.

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie