Zapraszamy do III LO! :)

Humanistyczna Łódź

14 listopada 40 uczniów z klas 2b, 2d oraz 3f wzięło udział w wycieczce do Łodzi.

W ramach wyjazdu młodzież miała możliwość obejrzenia spektaklu teatralnego w Teatrze Powszechnym pt. „Pomoc domowa”, a także uczestniczenia w pokazie filmowym w planetarium mieszczącym się w łódzkim centrum nauki – EC1. Wszyscy miło spędzili czas, a obcowanie z kulturą i nauką nie tylko dostarczyło wielu wrażeń, ale umożliwiło także integrację uczniów III Liceum Ogólnokształcącego z różnych klas. Opiekę nad uczniami sprawowały: pani dyrektor Maria Tomalak, pani Sylwia Szubert, zaś sprawczynią zamieszania była pani Maria Libera.