Ignavis semper feriae ;)

I ZNÓW W ETAPIE OKRĘGOWYM OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

Prezydium Komitetu Głównego XLV Olimpiady Geograficznej podjęło uchwałę o dopuszczeniu uczniów do zawodów okręgowych XLV Olimpiady Geograficznej.

Z dumą i radością informujemy, że wszystkie uczennice biorące udział w etapie szkolnym awansowały do etapu okręgowego: Ola Kasałka z klasy 3a (po raz drugi w etapie okręgowym), Kinga Marciniak także z 3a (po raz drugi w etapie okręgowym) oraz Izabela Zimniak z 3b (po raz trzeci w etapie okręgowym).

Dziewczyny! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Etap okręgowy XLV Olimpiady Geograficznej odbędzie się od 8 do 10 lutego 2019 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do Olimpiady uczennice przygotowuje pan Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii.