Cognosce te ipsum.

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

III LO aerobikiem stoi

26 marca 2018 roku zespół aerobiku grupowego III LO w składzie: Jan Danielewicz, Roksana Pichet, Dorota Jędrzejak, Aleksandra Wojtasik, Patrycja Sadaj, Dominika Machowska, Paulina Kosowska oraz rezerwowa Kinga Budzik brał udział w zawodach sportowych, eliminacjach wojewódzkich w Pleszewie.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a wszystkie  utytułowane oraz doświadczone drużyny bardzo dobrze przygotowane. Jednak nasza młodzież pokonała konkurencję i uplasowała się na I miejscu. Warto dodać, że nasz zespół przez kilka miesięcy ciężko pracował, by na występie wypaść jak najlepiej. Nad całością bacznie czuwała i pomagała pani Grażyna Cieśla - nauczycielka wychowania fizycznego III LO. Ale nie można także zapomnieć, że zwycięstwo nie odbyłoby się bez ukochanych kibiców dzielnie i wytrwale wspierających swoją drużynę! Cały zespół dziękuje wszystkim za gorący doping.

24 kwietnia dziewczyny i drużynowy rodzynek - Jasiu będą walczyć w finale 1 ligi również w pleszewskiej hali. Już dziś trzymamy kciuki!

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie