matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

III LO aerobikiem stoi

26 marca 2018 roku zespół aerobiku grupowego III LO w składzie: Jan Danielewicz, Roksana Pichet, Dorota Jędrzejak, Aleksandra Wojtasik, Patrycja Sadaj, Dominika Machowska, Paulina Kosowska oraz rezerwowa Kinga Budzik brał udział w zawodach sportowych, eliminacjach wojewódzkich w Pleszewie.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a wszystkie  utytułowane oraz doświadczone drużyny bardzo dobrze przygotowane. Jednak nasza młodzież pokonała konkurencję i uplasowała się na I miejscu. Warto dodać, że nasz zespół przez kilka miesięcy ciężko pracował, by na występie wypaść jak najlepiej. Nad całością bacznie czuwała i pomagała pani Grażyna Cieśla - nauczycielka wychowania fizycznego III LO. Ale nie można także zapomnieć, że zwycięstwo nie odbyłoby się bez ukochanych kibiców dzielnie i wytrwale wspierających swoją drużynę! Cały zespół dziękuje wszystkim za gorący doping.

24 kwietnia dziewczyny i drużynowy rodzynek - Jasiu będą walczyć w finale 1 ligi również w pleszewskiej hali. Już dziś trzymamy kciuki!