Festina lente! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

III LO z pomocą dla Madagaskaru

We współpracy ze Studentami Bez Granic UAM w Poznaniu zakończyła się zbiórka materiałów papieroplastycznych i dydaktycznych dla dzieci ze szkoły i domu dziecka St. Joseph na Madagaskarze. Zebrano długopisy, ołówki, temperówki, kredki, gumki do mazania, kleje, nożyczki, kolorową kredę, kolorowy papier, papier rysunkowy, zeszyty, cyrkle, linijki, ekierki i kątomierze.

Zbiórka materiałów szkolnych dla dzieci z Madagaskaru pokazała jak wielu potrafi zaangażować się w cenne inicjatywy. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję, dziękujemy za złożone dary. Jak zwykle III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim nie zawiodło.

 Paczka z darami od uczniów i nauczycieli naszej szkoły została odebrana przez przedstawiciela Projektu „Wielkopolska wspiera Madagaskar” i odjechała do Poznania, skąd wyruszy w dalszą podróż na Madagaskar.

 W ramach współpracy Koło Naukowe Studentów Bez Granic UAM odwiedzi naszą szkołę jesienią 2018 roku i przeprowadzi warsztaty z zakresu międzykulturowości oraz prelekcję z pobytu na Madagaskarze. Zachęcamy do polubienia strony koła naukowego na facebooku:  https://www.facebook.com/KNEM.Poznan/ 

 Koordynatorem akcji w szkole był pan Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii.

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie