Maturzyści! Powodzenia! :)

Jubileusz 65-lecia III LO

„Wszyscy potrzebujemy kogoś, na kim moglibyśmy się wzorować”.

Wielkimi krokami zbliża się Jubileusz Naszej Szkoły. 13 września 2019 roku zaplanowane zostały uroczyste obchody 65-lecia istnienia III LO. Z okazji tego zacnego jubileuszu przede wszystkim wydana zostanie publikacja. Znajdą się w niej między innymi biogramy absolwentów, którzy w ostatnich latach odwiedzili mury naszej szkoły. Gościliśmy ich w ramach realizacji projektu 3 Kroki do kariery. Poza tym w broszurze będzie można także zapoznać się z ważnymi wydarzeniami i krótką historią ostatnich 5 lat naszego liceum. Wrześniowa uroczystość będzie także okazją do uhonorowania kolejnych emerytowanych nauczycieli statuetką i tytułem „Zasłużony Nauczyciel” oraz nadaniu imienia kolejnej pracowni. Całe wydarzenie uświetni koncert przygotowany przez naszą utalentowaną młodzież oraz dopełni wystawa okolicznościowa.