24 marca - Narodowy Dzień Życia

Kolędowaliśmy z Seniorami

W miniony wtorek, 18 grudnia, kolędowaliśmy w Dziennym Domu „Senior+” w Ostrowie Wielkopolskim.

Tym razem kolędy i świąteczne piosenki zaprezentowali Julia Pastok z klasy 1c, Wiktoria Sztukowska z 1d i Rafał Rettig z 1d. Największym odkryciem okazał się „mini chór” III LO, który pod batutą pani Agnieszki (czyli Agnieszki Wróbel z 3a) wprowadził w bożonarodzeniowy nastrój naszych przyjaciół – ostrowskich seniorów.

Integracja międzypokoleniowa jest dla nas bardzo ważna, ponieważ my (młodsi) możemy umilić dni osobom starszym, ale też my (młodzi) możemy się wiele nauczyć od babć i dziadków. Pielęgnujmy chwile spędzone razem.

Opiekun: Pani Anna Głodek, pedagog szkolny