Carpe diem! :-)

Koncert Talentów III LO

30 stycznia br. odbyła się VII edycja Koncertu Talentów III Liceum Ogólnokształcącego.

Tym razem uczniowie zaprezentowali spektakl taneczny pod tytułem „Jedyna Taka Szansa” - opowieść o szkolnej grupie tanecznej DZIEWCZYNY, której zamarzyło się wziąć udział w  turnieju o takiej właśnie nazwie. Wszystkie choreografie układały młode tancerki pod przewodnictwem absolwentki naszej szkoły - Kingi Michalak, a ich praca rozpoczęła się już w listopadzie. W ostatnim tygodniu przed premierą twórcy wpadli prawdziwy wir pracy, a efekty ich przygotowań można było zobaczyć na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury. Opiekę artystyczna sprawowali: pani Renata Pacyna oraz pan Piotr Szczepaniak.