21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Maraton Olimpiad Ekonomicznych

Od listopada do grudnia w naszym liceum odbywały się eliminacje szkolne do 3 olimpiad o zbliżonej tematyce ekonomicznej: Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Rozstrzygnięcie pierwszej z nich już nastąpiło. Podobnie jak w roku ubiegłym naszym uczennicom do awansu do etapu okręgowego zabrakło kilku punktów. W eliminacjach szkolnych najlepiej poradziła sobie Ola Kasałka z klasy 2A. Tuż za nią uplasowały się Julia Świątek (1E) oraz Agnieszka Wróbel (2A).

Wyniki kolejnych olimpiad ogłoszone zostaną w styczniu 2018 roku. Zachęcamy uczniów do udziału w konkursach i projektach realizowanych w połączeniu z przedmiotami: podstawy przedsiębiorczości (wszystkie klasy 1) i ekonomia w praktyce (klasa 2A).