Bezpiecznych wakacji! :-)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Nagrody dla uczniów IIILO

Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w IV Powiatowym Konkursie Turystycznym „Poznaj swój Powiat Ostrowski”.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie klasy 3e: Katarzyna Ciernia, Magdalena Fluder, Julia Gruszka, Małgorzata Grzegorczyk, Patrycja Henzler, Adrian Sitarz, Adrian Skałecki, Martyna Słomiańska i Joachim Szczepanek. Rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu odbyło się 25 stycznia 2018 r. w „n klubie – sztuka i edukacja” w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurs Turystyczny „Poznaj swój Powiat Ostrowski” odbył się pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Andrzeja Leraczyka.

Gratulacje dla nagrodzonych uczniów za pomysł i zaangażowanie w zgłębianiu atrakcji turystycznych powiatu ostrowskiego.

Opiekunem naukowym uczniów jest pan Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii.