21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Niedziela Żonkilowa

W niedzielę, 23 kwietnia br., uczennice III LO wzięły udział w „Niedzieli Żonkilowej", która została zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum Św. Józefa na terenie Piaski Szczygliczka. Program wydarzenia zawierał „Bieg Nadziei”, „Biesiada z żonkilem w tle”, a także program artystyczny „Z tańcem i piosenką przez świat”, który został przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkół z Wysocka Małego. Gościem honorowym był przyjaciel TPCh - lekarz med. Robert Kucharski, który opowiedział o ważności profilaktyki i regularnych badań.

Rozstrzygnięty został również konkurs „A nadzieja jest wśród nas” – I miejsce za pracę plastyczną przypadło Weronice Furmankiewicz z kl. 1f. Serdecznie gratulujemy!