matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Już od kilkunastu lat nasze uczennice odnoszą duże sukcesy na wszystkich etapach Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Nie inaczej było i w tym roku. Ola Kasałka z klasy 2a wykazała się dużym zasobem wiadomości zajmując I miejsce w eliminacjach powiatowych. W marcu 2018 roku Ola musi swoją pracę prozdrowotną oraz wiadomości zaprezentować podczas etapu wojewódzkiego. Godne podkreślenia jest to, że Ola już po raz trzeci będzie uczestniczyła w tego typu olimpiadzie na szczeblu okręgowym. W ubiegłym roku było bardzo blisko do etapu centralnego, ponieważ Ola zajęła II miejsce. Może tym razem spełni się znane powiedzenie „Do trzech razy sztuka” i zaowocuje jej udziałem w etapie centralnym.

Opiekunem naukowym uczennicy jest pan Antoni Szczurek, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.