24 marca - Narodowy Dzień Życia

Ostrowska Jesień Biegowa

W niedzielny poranek, 25 listopada, we współpracy z Klubem Sportowym MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI wolontariuszki z III LO bardzo aktywnie wspierały organizację Ostrowskiej Jesieni Biegowej.

Obstawa trasy, wodopój, punkt odżywczy i strefa medalowa to były główne zadania przygotowane przez Pana Przemka Bilskiego – koordynatora wolontariatu z ramienia KS MARATON. Oczywiście na trasie pojawili się również uczniowie III LO – Magda i Rafał z klasy 1d, którym gorąco kibicowały dziewczyny. Nie zabrakło też absolwentów naszej szkoły, m.in. Pan Wojciech Kryjom razem ze swoim mikrofonem relacjonował wydarzenie.  Wszystkie wolontariuszki spisały się na medal i złapały bakcyla wolontariatów sportowych,  a więc do zobaczenia na trasie kolejnego biegu.

Opiekun: pani Anna Głodek, pedagog szkolny