Zapraszamy do III LO! :)

Podsumowanie Dnia Przedsiębiorczości

2 kwietnia w auli szkoły odbyło się podsumowanie XVI edycji Dnia Przedsiębiorczości, który sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

W ramach ogólnopolskiego programu 145 uczniów III LO w Ostrowie Wielkopolskim znalazło miejsce jednodniowych praktyk. Swoimi doświadczeniami z przebiegu wizyt u pracodawców podzielili się:

- Anna Kaczyńska z klasy 1a SGH z wizyty w biurze geodezyjnym Pana Łukasza Krzywdy,

- Rozalia Kowal z klasy 2b z wizyty w gabinecie weterynaryjnym Pana Dawida i Pana Marka Ziętka w Rososzycy,

- Agata Piec z klasy 2b z wizyty w gabinecie podologiczno – kosmetycznym Pani Bogny Zawady w Ostrowie Wielkopolskim,

- Dominika Rój z klasy 2b z wizyty w Kaliskim Centrum Weterynaryjnym,

- Kamil Szczygieł z klasy 2d z wizyty w Radio ESKA w Ostrowie Wielkopolskim,

- Patrycja Markiewicz z klasy 2e z wizyty w Areszcie Śledczym w Ostrowie Wielkopolskim.

Wszystkim pracodawcom, którzy włączyli się w realizację programu, składamy podziękowania.