Do zobaczenia we wrześniu! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Pożegnanie absolwentów

 26 kwietnia 2019 r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Mury III LO opuściło 196 uczniów, którzy uczyli się w sześciu klasach.

Zasadniczą część uroczystości stanowiło podsumowanie przez panią Dyrektor Marię Tomalak trzech lat szkolnych rocznika 2016/2019. Okazało się, że także tegoroczni absolwenci mają mnóstwo zasług związanych  z udziałem w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych, a także z działalnością na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego i w ten sposób zapisali się złotymi zgłoskami na kartach historii III LO. W swoim przemówieniu pani Dyrektor wymieniła wielu uczniów, którzy swoją postawą, sukcesami i aktywnością przynieśli chlubę naszej szkole.

Po pełnym wzruszeń przemówieniu pani Dyrektor nastąpiło wręczenie dyplomów, nagród, statuetek oraz świadectw ukończenia szkoły. W tym roku aż 48% absolwentów otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

Maturzyści, aby pamięć o nich przetrwała, przekazali także tableau oraz pamiątkową płytę granitową do Alei Absolwentów.

Po zakończeniu tej części uroczystości odbyły się już mniej oficjalne, ostatnie szkolne spotkania absolwentów z ich wychowawcami.

 

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie