Do zobaczenia we wrześniu! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Przebierańcy w III LO

Kolorową i jakże oryginalną tradycją ostrowskich szkół jest przebieranie się młodzieży w dzień poprzedzający zakończenie roku szkolnego. Także uczniowie III LO postanowili uszanować ten zwyczaj.

W ten niecodzienny, ale niezwykle barwny i sympatyczny sposób uczniowie najstarszych klas żegnają się ze szkołą. Zarówno na ulicach naszego miasta, jak i w naszym liceum zaroiło się od bajkowych, filmowych, kultowych, dziwacznych, strasznych, kontrowersyjnych, ekstrawaganckich, smacznych, kolorowych, jak i czarnych postaci. Były więc żelki Haribo, lody, pizza, księża i zakonnice, żyrafa, teletubisie, księżniczki, Myszki Miki, gang świeżaków, strażnicy, kowboje, Minionki itd. Maturzyści pokazali swoją pomysłowość i twórczą kreatywność. Ich nieodłącznym atrybutem była także puszka, do której zbierali datki głównie na studia, ale także na prowokacyjnie „horom curke”, paliwo do rakiety czy świetlaną przyszłość. Tych, którzy pożałowali grosza, czekała kara - posmarowanie pastą do zębów lub soczystą pomadką. 

 Kochani Maturzyści! Oby także nie zabrakło Wam inwencji na egzaminach! Trzymamy kciuki!

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie