matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Spełniamy dziecięce marzenia – Street Meet 2018

W sobotę, 14 kwietnia, pomagaliśmy w organizacji charytatywnego wydarzenia we wrocławskiej Hali Orbita – Street Meet 2018. Jest to festiwal taneczny łączący pasjonatów różnych stylów tanecznych, którego pomysłodawcą jest Robert Baran, założyciel Szkoły Tańca FlashDance.

Event ten był zorganizowany we współpracy z Fundacją Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce im i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą oraz nadzieję na przyszłość.

W ramach Street Meet 2018 odbył się turniej taneczny streetdance, warsztaty taneczne bachata oraz próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii "największy taniec bachata". Do naszych zadań należało min.: liczenie uczestników, kontrolowanie sektorów oraz osób poprawnie tańczących dany układ choreografii.

Po drodze mieliśmy wiele przygód – dzięki zerwanej trakcji kolejowej poznaliśmy wielu podróżujących, z których jeden oświadczył się Kornelii z 1d :). Pomimo wielogodzinnych opóźnień wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do naszych domów.

Najważniejsze jest to, że dzięki temu wydarzeniu pomogliśmy chorych dzieciom spełniać ich marzenia. Zawsze w drodze do drugiego człowieka – twórzmy razem świat.