21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Spotkanie z biotechnologiem

Dziś na lekcji biologii mieliśmy niespodziewanego gościa, gdyż do murów naszej szkoły powrócił absolwent Jędrzej Dąbrowski. Przeprowadził on lekcję na temat tajemnic biologii molekularnej, przyszłości związanej z komórkami macierzystymi oraz podzielił się szczegółami o pracy biotechnologa. Jędrzej swoją prezentacją rozwiał  wątpliwości dotyczące studiowania biotechnologii. Z bagażu swoich doświadczeń wyciągnął obrazy swoich studiów pokazując nam prawdziwą, często pomijaną ich stronę podpowiadając prawidłową drogę rozwoju w życiu studenckim. Pokazał nam także swoje spojrzenie na wiedzę i to, jak należy do niej podchodzić.

Dariusz Kloński i Krzysztof Zieliński, klasa 2b