11 grudnia - Dzień Chruścików, czyli... wodnych owadów :)

Sukces naszych siatkarzy

29 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się turniej piłki siatkowej adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu ostrowskiego.

W turnieju, którego hasło przewodnie brzmiało:  GRAMY DLA NIEPODLEGŁEJ, udział wzięło sześć szkół średnich. Nasi reprezentanci zajęli dumne I miejsce. Szkołę reprezentowali: Kowalski Mateusz 3e, Furmankiewicz Hubert 3e, Połomski Albert 3c, Wieczorek Jakub 3c, Kaczocha Krystian 2d, Szczęch Mikołaj 3a, Pawlak Kacper 3a, Piwowarski Nikodem 3a, Matłoka Jakub 2c.

Opiekunem zwycięskiej drużyny był pan Tomasz Wasielak, nauczyciel wychowania fizycznego.