matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Sukces uczennicy III LO

W czwartek 15 marca w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Biorąca w niej udział Ola Kasałka z klasy 2a już po raz trzeci z kolei była jej uczestnikiem. Znane powiedzenie „ Do trzech razy sztuka” miało tym razem pokrycie w rzeczywistości. Ola zajęła I miejsce uprawniające ją do reprezentowania województwa wielkopolskiego podczas etapu centralnego, który odbędzie się pod koniec maja. Do takiej oceny komisji przyczyniło się uzyskanie największej ilości punktów z wypełnionego testu oraz  zaprezentowanej pracy „Siecioholizm i fonoholizm – blaski i cienie nowych technologii”.

Uczennicę do olimpiady przygotował nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa pan Antoni Szczurek.