21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Święto Roweru

Nawet padający deszcz nie zniechęcił uczniów naszej szkoły do uczczenia Europejskiego Dnia Bez Samochodu w rajdzie rowerowym ,,Święto Roweru 2017”.

Po pokonaniu wyznaczonej trasy wszyscy mokrzy, ale bardzo zadowoleni dotarli do Szkoły Podstawowej nr 6, gdzie odbyło się wiele ciekawych konkursów, m.in. zawody w żółwiej jeździe na rowerze, XVI mistrzostwa w rzucie napompowaną dętką rowerową, wyścig na hulajnogach czy konkurs krajoznawczy. W zmaganiach tych nasza młodzież wypadła znakomicie:

Ola Kasałka – I miejsce w konkursie krajoznawczym

Adrian Sitarz – I miejsce w mistrzostwach w rzucie napompowaną dętką rowerową, kategoria: chłopcy

Ola Kasałka – I miejsce w mistrzostwach w rzucie napompowaną dętką rowerową, kategoria: dziewczyny