matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W poniedziałek 25 września 2017r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.

Do wspólnej rywalizacji przystąpiło 16 dziewcząt i chłopców. Turniej przeprowadzono systemem do 2 przegranych dla 8 zawodników zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Celem zawodów było wyłonienie aktualnej reprezentacji naszej szkoły na zawody powiatowe w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Paulina Adamska z klasy IIe, II należało do Roksany Widyńskiej również z IIe, natomiast na III uplasowała się Julia Michalak z Id. Wśród chłopców I miejsce zajął Jakub Stasiecki z klasy Ia, II przypadło Damianowi Stodolnemu z IId, zaś Dominikowi Nowackiemu z Ie - III. Dodatkowo uczniowie, którzy w rywalizacji zajęli IV miejsca, będą stanowili rezerwę reprezentacji szkoły. Są to: Angelika Mielcarek z klasy Ie oraz Adrian Kulas z IIe.