Zapraszamy do III LO! :)

Uczniowie III LO w Sejmiku Młodzieży

10 maja uczniowie naszej szkoły Angelika Mielcarek i Karol Zaleśny będą reprezentowali III LO i powiat ostrowski w projekcie Sejmik Młodzieży Województwa Wielopolskiego.

4 kwietnia w IV LO odbyła się prezentacja prac przygotowanych przez uczniów ostrowskich szkół ponadgimnazjalnych na temat "Korzyści płynące z członkostwa Polski w UE na przykładzie Twojego Powiatu." Angelika i Karol zajęli zaszczytne pierwsze miejsce ex aequo z przedstawicielami I LO w Ostrowie Wielkopolskim.

Projekt odbywa się cyklicznie. W tym roku 1 maja obchodzimy 15 rocznicę wstąpienia do Unii Europejskiej.