Ignavis semper feriae ;)

UCZNIOWIE III LO Z DARAMI DLA SAMOTNYCH MATEK Z DZIEĆMI

Już od kilkunastu lat uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim przekazują dary dla samotnych matek z dziećmi z terenu powiatu ostrowskiego.

Zebrane artykuły spożywcze, środki higieniczne, zabawki, artykuły szkolne i ubranka zostały przetransportowane samochodami 19 grudnia 2018 r. do Ostrowskiego Centrum Pomocy Caritas. Ten miły gest jest najlepszym dowodem dojrzałości naszej młodzieży i wrażliwości na potrzeby innych.

Składam PODZIĘKOWANIA nauczycielom, pracownikom obsługi i uczniom naszej szkoły za przekazane dary, klasie 1e za pomoc w pakowaniu prezentów i klasie 3a w ich transporcie. - Przemysław Zimniak, nauczyciel geografii i wychowawca klasy 1e, który corocznie koordynuje tę akcję w naszej szkole.