Ignavis semper feriae ;)

Volunteers Day

Grudzień to miesiąc szczególny dla wolontariuszy, ponieważ 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza i właśnie w tym miesiącu organizowanych jest wiele wydarzeń, które mają na celu ukazanie działalności wolontariuszy i podziękowanie za ich pracę.

W tym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w obchodach Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza, które miało miejsce w Sali Ziemi na MTP w Poznaniu. Również w tym roku historia zatoczyła koło, ponieważ w tym roku statuetka Ostrowskiego Wolontariusza Roku trafiła do rąk naszej uczennicy Weroniki Niszkiewicz z kl. 3b (w zeszłym roku statuetka ta trafiła do Ani Modrzyńskiej z tej samej klasy).

Tym razem 20 grudnia nasi wolontariusze świętowali podsumowując kolejny rok działalności Szkolnego Koła Wolontariusza, a działo się dosyć sporo. Zapraszamy do lektury - załącznik.