Zapraszamy do III LO! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

W GOŚCIACH U RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO :)

W poniedziałek 19 listopada klasy humanistyczno-dziennikarskie - 2e oraz 3f wraz z opiekunami: panem Piotrem Szczepaniakiem, panią Marią Liberą, panią Anną Głodek i panią Sylwią Szubert wzięły udział w nagrywaniu telewizyjnego show - „Koło Fortuny”.

Studio tego programu znajduje się w „ATM Studio” i właśnie ono było głównym celem naszej wyprawy. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w nagraniu aż czterech odcinków. Okazało się, że publiczność również ma wiele zadań podczas nagrań oraz wbrew pozorom jest to praca dość męcząca. Dzięki temu doświadczeniu mogliśmy zobaczyć jak wygląda cały proces tworzenia danego odcinka, mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy kamerzystów, dźwiękowców czy prowadzących - Rafała Brzozowskiego i Izabelli Krzan. Było to niesamowite przeżycie ujrzeć znane nam rzeczy nie przez ekran telewizora, lecz na żywo. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

                                                                                                                    Julia Mamot, klasa 2e

 

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie