Zapraszamy do III LO! :)

WEEKEND PEŁEN CUDÓW :)

Udało się! Nasza Szlachetna Paczka trafiła do Pani Ani, która całe życie pomagała innym osobom. Teraz jest już na zasłużonej emeryturze – wcześniej pracowała jako pielęgniarka w szpitalu.

W spełnianie potrzeb do Szlachetnej Paczki zaangażowały się wszystkie klasy, a elfy x. Błażeja i pana Marcina Grzybka pomysłowo je zapakowały – w sztabie powiedzieli, że mieliśmy najpiękniej zapakowane paczki:)

A teraz mini reklama, ale w dobrej wierze – bardzo dziękujemy Pani Dominice Stagraczyńskiej i Dominice Derze z firmy Souvre Internationale za to, że już drugi rok z rzędu współtworzą z nami paczkę, a podarowana chemia domowa pozwoliła na obdarowanie jeszcze 3 rodzin.
I ostatnie już podziękowania dla naszych wolontariuszy, którzy w ten weekend czynili cuda w sztabach Szlachetnej Paczki w Ostrowie Wielkopolskim i Krotoszynie.

Wierzymy, że świat jest piękniejszy, gdy umiemy dostrzegać drugiego człowieka i bezinteresownie nieść pomoc. Wasza wrażliwość i życzliwość daje nadzieję, że życie znów będzie miało słodki smak.

Opiekun: pani Anna Głodek, pedagog szkolny