Cognosce te ipsum.

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

III Liceum Ogólnokształcące

Wernisaż naszego absolwenta

W piątek 6 kwietnia w ramach 31. Międzynarodowego Przeglądu „Wszyscy Śpiewamy na Rockowo” w Galerii PIK Ostrowskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż prac fotograficznych naszego absolwenta pana Jakuba Janeckiego.

Wystawę otworzył dyrektor OCK - pan Sebastian Górski.  Następnie kilka słów powiedział pan Janusz Stefański, współwłaściciel firmy Prestige MJM, także absolwent naszego liceum. Potem głos zabrał bohater wydarzenia, który, nie kryjąc wzruszenia, ciepło podziękował zarówno rodzicom za wsparcie, jak i innym osobom za wszelką okazaną pomoc. Na wernisażu obecni byli również uczniowie, absolwenci oraz dyrekcja i nauczyciele III LO.

Zdjęcia stanowią swoistą relację z ponad 40 koncertów zorganizowanych przez agencję Prestige MJM, w której pan Jakub pracuje jako oficjalny fotograf. Wystawa jest tylko wycinkiem z jego imponującego portfolio. W jego zbiorach znajdziemy zdjęcia wielu gwiazd przede wszystkim światowego formatu. Od Roda Stewarta, Andrei Bocellego, Bryana Adamsa, Ennio Morricone i Lionela Richie począwszy poprzez zespoły: Bon Jovi, Linkin Park, Queen i Scorpions, a na Justinie Timberlake'u, Jennifer Lopez i Justinie Bieberze skończywszy. Niezwykły zmysł artystyczny i dobre oko młodego fotografa powodują, iż jego zdjęcia mają wyjątkową moc, a każdy kadr jest unikatowy.

 

Galeria zdjęć

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie