matura tuż-tuż...

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2017/2018:   "KOCHAĆ  I  WYMAGAĆ"

Wspieramy 2. Bieg „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”

Miniona niedziela, 14 stycznia minęła naszym wolontariuszkom bardzo intensywnie, ponieważ już od samego rana pomagały w sztabie WOŚP na Piaskach, gdzie odbył się 2. Bieg „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”.

Tym razem dziewczyny odpowiadały za pracę biura zawodów i strefę medalową. Najpierw z uśmiechem przywitały każdego biegacza, któremu wręczyły pakiet, a po przekroczeniu mety zawieszały serduszka – tak, serduszka, bo to był bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 26. Celem tegorocznej akcji było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Oprócz dziewcząt na Piaskach wielu naszych uczniów i absolwentów pomagało w Sztabie Miejskim WOŚP w Ostrowskim Centrum Kultury.

Wszystkim zaangażowanym w tę akcję DZIĘKUJEMY!