21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Z Francją za pan brat

Siedemnastoosobowa grupa naszych uczniów wraz z dwoma opiekunami udała się z rewizytą do pełnego uroku miasteczka Chambéry.

W czasie pobytu młodzież miała możliwość uczestniczenia w szkolnych zajęciach, doskonalenia znajomości języka angielskiego i francuskiego oraz poznawania panujących tam zwyczajów. Popołudnia były również pełne atrakcji. Uczniowie brali udział w licznych wycieczkach. Mieli możliwość zwiedzenia miast Annecy oraz Aix Les Bains, domu Jeana Jacquesa Rousseau, serowni Aillons, groty św. Krzysztofa i opactwa de Hautecombe. Resztę dnia spędzali w domach francuskich rodzin. W trakcie całego pobytu towarzyszyły im piękne, alpejskie widoki, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Dzięki projektowi „Budujemy Wspólnie Europę” nasi uczniowie niewątpliwie zdobyli cenne doświadczenia i zawarli nowe przyjaźnie, które z pewnością zaowocują w przyszłości.