Zapraszamy do III LO! :)

facebookHASŁO  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019:   "UMYSŁY, PODOBNIE JAK SPADOCHRONY, FUNKCJONUJĄ PRAWIDŁOWO, KIEDY SĄ OTWARTE" Thomas Dewar

Wszystkie

Oferta dla szkół i firm

Kryta Pływalnia „Wodny Raj” zaprasza do nowoczesnego obiektu znajdującego się w samym centrum miasta.

Woda na basenie krąży w obiegu zamkniętym i jest wymieniana całkowicie 7 razy w ciągu doby. Temperatura wody wynosi 29 0C.

Proponujemy Państwu zakup biletów wstępu na basen. Atutem jest możliwość samodzielnego decydowania przez pracownika o wyborze dnia, godziny i czasu korzystania z usługi.

To co najważniejsze to sport, dobra zabawa, oderwanie się od codziennych spraw i aktywny wypoczynek, który możecie Państwo zapewnić sobie i swoim pracownikom. Doskonały stan zdrowia pracowników i dobre samopoczucie, które można zapewnić w ramach funduszu socjalnego.

Zajęcia te przyczynią się do miłego spędzenia wolnego czasu, doskonalenia nauki pływania, poprawienia kondycji fizycznej. Basen daje doskonałą szansę wspólnego spędzenia niezapomnianych chwil w gronie kolegów i koleżanek z pracy lub w gronie rodziny.

Pływanie jest uznawane za najzdrowszy ze wszystkich sportów. Może je uprawiać każdy bez względu na wiek i kondycję. Modeluje sylwetkę, odpręża i odchudza. Podczas ruchu w wodzie pracują wszystkie mięśnie.

Pragniemy również zainteresować Państwa ofertą przygotowaną specjalnie dla firm.

Zachęcamy Państwa do przeanalizowania wszystkich walorów naszej oferty i skorzystania z naszych usług.

c

III Liceum Ogólnokształcące


ul. Wojska Polskiego 17
63-400 Ostrów Wielkopolski


tel. 62 736 24 94
fax. 62 591 95 38
e-mail: sekretariat@3liceum.pl

Sekretariat szkoły czynny:

codziennie w godzinach

7.30-15.30

Wyszukaj w serwisie