Zajęcia na terenie PSP

Pandemia dała się we znaki każdej sferze życia szkolnego. Dlatego aż po ponad rocznej przerwie nasi uczniowie edukacji pożarniczej z ogromnym entuzjazmem rozpoczęli zajęcia na terenie komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Wreszcie! 🙂
We wrześniu takie zajęcia odbyli trzecioklasiści, natomiast dzisiaj, 5 października, przyszło to w udziale uczniom klas pierwszych i drugich. Po powitaniu przez zastępcę komendanta i krótkim wprowadzeniu zaprezentowano naszej młodzieży bazę ratowniczo-gaśniczą, jaka jest w dyspozycji miejscowej komendy. Rolę instruktora pełnił nasz absolwent, a obecnie pracownik PSP, kapitan Jakub Frankowski.
Na zakończenie wszyscy pozowali do wspólnego zdjęcia, które na pewno znajdzie poczesne miejsce w kronice.

Zajęcia zorganizował oraz opiekę sprawował pan Antoni Szczurek, nauczyciel edukacji pożarniczej.