馃尯Koncert wiosenny馃尯 ju偶 za nami

We wtorek, 21 marca 2023 roku, w Ostrowskim Centrum Kultury odby艂 si臋 馃尯Koncert Wiosenny馃尯, w kt贸rego przygotowanie w艂膮czy艂a si臋 ca艂a spo艂eczno艣膰 szkolna 鈥 dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, jak i rodzice oraz przyjaciele III LO. Koncert by艂 wyrazem podzi臋kowania i wdzi臋czno艣ci za ca艂e dobro, jakie otrzymali艣my od darczy艅c贸w, os贸b nas wspieraj膮cych, jak i 鈥濬undacji 艢wi臋tego Miko艂aja鈥, dzi臋ki kt贸rej to wszystko by艂o mo偶liwe. Fundacja umo偶liwia nam prowadzenie programu stypendialnego, dzi臋ki czemu co roku kilkoro uczni贸w naszej szko艂y otrzymuje stypendia edukacyjne na rozw贸j swoich umiej臋tno艣ci i pasji.

Na deskach OCK wyst膮pili uzdolnieni muzycznie uczniowie naszej szko艂y, kt贸rym towarzyszy艂 akompaniament przyjaci贸艂 III LO. Wykonali oni doskonale wszystkim znane utwory polskiej muzyki. Go艣cie mogli us艂ysze膰 takie hity jak 鈥濪ni, kt贸rych nie znamy鈥 czy 鈥瀂acznij od Bacha鈥. Na koniec wyst臋pu nauczyciele zrobili wielkie show pokazuj膮c 鈥瀗owoczesn膮聽 aran偶acj臋鈥 ABBY, wykonuj膮c na scenie piosenk臋 鈥濻uper Trouper鈥.

Dodatkowo w hallu budynku OCK znajdowa艂 si臋 S艂odki K膮cik oraz Kiermasz Charytatywny. Nasi uczniowie i nauczyciele z wielkim zaanga偶owaniem w艂膮czyli si臋 w pozyskiwanie sponsor贸w oraz przygotowanie produkt贸w na kiermasz. Dzi臋ki temu mo偶na by艂o zakupi膰 w艂asnor臋czne wyroby jak myde艂ka, 艣wieczki czy kule do k膮pieli oraz vouchery do restauracji lub na us艂ugi,聽 a w 鈥瀞艂odkiej sekcji鈥 znajdowa艂y si臋 wyroby ostrowskich (nie)cukierni. Ponadto w serwisie aukcyjnym Allegro trwaj膮 licytacje pozyskanych dar贸w (koszulek, zdj臋膰, voucher贸w itd.). Wszystkie zebrane fundusze zostan膮 przeznaczone na subkonto szko艂y w ramach programu pod nazw膮 鈥濻typendia 艣w. Miko艂aja鈥, a nast臋pnie podwojone przez fundacj臋.

Dzi臋kujemy wszystkim go艣ciom za obecno艣膰, szczeg贸lne pani Senator Ewie Mateckiej za skorzystanie z zaproszenia i mi艂e s艂owa za kulisami. 聽Sk艂adamy podzi臋kowania sponsorom oraz osobom, bez kt贸rych wczorajsze wydarzenie po prostu nie聽odby艂oby si臋!馃挄

Ta wiosenna muzyczna uczta nie mia艂aby tak偶e miejsca, gdyby nie olbrzymie zaanga偶owanie zar贸wno naszych uczni贸w, jak i nauczycieli. Szczeg贸lne podziewania kierujemy organizatorom – pani Katarzynie Kamzol, pani Agnieszce Wielebskiej i panu Piotrowi Szczepaniakowi.