1b, klocki Lego, Sky Tower i Jarmark Bo偶onarodzeniowy 馃榾

Nauka na wystawie klock贸w Lego? Czy to mo偶liwe? Oczywi艣cie! Podczas zwiedzania najwi臋kszej w Europie wystawy budowli z klock贸w Lego w Sky Tower we Wroc艂awiu. A tam wszystko w jednym! Nietypowa lekcja biologii, czyli precyzyjnie zbudowane przedstawiciele kr臋gowc贸w, ich szkielety oraz uk艂ady narz膮d贸w, szybki przegl膮d historycznych wydarze艅 i ich architektonicznych symboli – Luwr, Wielki Mur Chi艅ski, Krzywa Wie偶a w Pizzie, artystyczna interpretacja pomnika wykutego w G贸rze Rushmore przedstawiaj膮cego wizerunki czterech prezydent贸w, najwi臋ksze dzie艂a Van聽 Gogha, Guernika Picassa, 聽Marlin Monroe Andy’ego Warhola – prawdziwa uczta kulturoznawcza. Nast臋pnie uczestniczy eskapady udali si臋 do鈥 strefy zabawy馃榿, gdzie przyszed艂 czas na sprawdzenie swoich mo偶liwo艣ci i tworzenie w艂asnych budowli. Na koniec pobytu w Sky Tower – szybki wjazd na najwy偶szy punkt widokowy w Polsce i podziwianie Wroc艂awia z wysoko艣ci 200 m 馃.

Na zako艅czenie wyprawy wszyscy udali si臋 na Jarmark Bo偶onarodzeniowy na wroc艂awski Rynek podziwia膰 艣wietlne 艣wi膮teczne dekoracje i poszuka膰 inspiracji na 艣wi膮teczne聽prezenty馃巵馃巵馃巵! By艂o integracyjnie, zabawnie, 艣wi膮tecznie i edukacyjnie!