1b, klocki Lego, Sky Tower i Jarmark Bożonarodzeniowy ?

Nauka na wystawie klocków Lego? Czy to możliwe? Oczywiście! Podczas zwiedzania największej w Europie wystawy budowli z klocków Lego w Sky Tower we Wrocławiu. A tam wszystko w jednym! Nietypowa lekcja biologii, czyli precyzyjnie zbudowane przedstawiciele kręgowców, ich szkielety oraz układy narządów, szybki przegląd historycznych wydarzeń i ich architektonicznych symboli – Luwr, Wielki Mur Chiński, Krzywa Wieża w Pizzie, artystyczna interpretacja pomnika wykutego w Górze Rushmore przedstawiającego wizerunki czterech prezydentów, największe dzieła Van  Gogha, Guernika Picassa,  Marlin Monroe Andy’ego Warhola – prawdziwa uczta kulturoznawcza. Następnie uczestniczy eskapady udali się do… strefy zabawy?, gdzie przyszedł czas na sprawdzenie swoich możliwości i tworzenie własnych budowli. Na koniec pobytu w Sky Tower – szybki wjazd na najwyższy punkt widokowy w Polsce i podziwianie Wrocławia z wysokości 200 m ?.

Na zakończenie wyprawy wszyscy udali się na Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławski Rynek podziwiać świetlne świąteczne dekoracje i poszukać inspiracji na świąteczne prezenty???! Było integracyjnie, zabawnie, świątecznie i edukacyjnie!