1h zdobywcą Ślęży

Wycieczka klasy 1H na górę „Ślężę”, która odbyła się 12 czerwca 2024 roku, była niesamowitym przeżyciem. Po trudnym, ale satysfakcjonującym podejściu na szczyt, młodzi podróżnicy mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na okolicę. Czyste powietrze, malownicze krajobrazy i atmosfera spokoju sprawiły, że zapomnieli o zmęczeniu i po prostu cieszyli się chwilą. Następnie mieli okazję odpocząć na basenie przez dwie godziny. Ciepła woda i możliwość swobodnego pływania sprawiły, że każdy mógł zrelaksować się i odprężyć po intensywnym dniu. Basen był doskonałym miejscem do integracji z kolegami z klasy i cieszenia się wspólnie wolnym czasem. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń i chwil radości. Dzięki różnorodnej aktywności uczniowie wraz z opiekunkami – wychowawczynią panią Izabelą Matczak-Duży i panią Justyną Janecką mieli okazję do odpoczynku, zabawy i poznawania nowych miejsc, z nadzieją, że będą mieli więcej takich wyjątkowych przygód razem.