Boarding day, czyli…

2 i 3 września, gdy po raz pierwszy zadzwonił szkolny dzwonek, uczniowie wszystkich klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które pozwoliły im lepiej się poznać.

Podczas tych nietypowych lekcji uczniowie rozmawiali o zainteresowaniach, wartościach oraz oczekiwaniach. Dzielili się wakacyjnymi wspomnieniami, radościami oraz obawami związanymi z Nową Szkołą. Oczywiście nie zabrakło wesołych zabaw, np. w dokończ zdanie czy 3-6-9, test ludzik – poznaj samego siebie, biała kartka to ja. Integrującą się młodzież odwiedziła Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor, a także Pani bibliotekarka oraz Doradca zawodowy.

Uwieńczeniem boardingu był spacer korytarzami III LO i wspólne odkrywanie szkolnych zakamarków.

Pierwszoklasiści, witamy na pokładzie III LO! 🙂