Brązowe dziewczęta z III LO

Września stała się stolicą wielkopolskiej siatkówki plażowej, goszcząc finał turnieju wojewódzkiego. W piaskowych zmaganiach wzięło udział aż 15 najlepszych zespołów żeńskich z całego regionu. W tym elitarnym gronie znakomicie zaprezentowała się reprezentacja III LO, która po niezwykle zaciętych meczach wywalczyła fantastyczne 3. miejsce!
Turniej stał na niezwykle wysokim poziomie, a droga na podium wymagała od naszych zawodniczek nie lada wysiłku. Dziewczęta rozegrały łącznie 6 pełnych pasji spotkań.
O tym, jak wyrównana była rywalizacja, najlepiej świadczy fakt, że o losach aż dwóch meczów musiały decydować mordercze dogrywki w tie-breakach. Nasze reprezentantki pokazały jednak niesamowity charakter, żelazne nerwy i wolę walki, wyszarpując zwycięstwa w kluczowych momentach turnieju.

Na ten wielki sukces zapracował zgrany i waleczny team w składzie:
Małgorzata Banaś
Blanka Trawińska
Julia Frąszczak

Gratulacje dla dziewcząt. Wasz upór, serce zostawione na boisku we Wrześni i zdobyty brązowy medal to powód do dumy dla całej społeczności III LO. Życzymy kolejnych sukcesów na piasku i hali!