DEN w III LO

14 października w naszym liceum obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii Dyrektor Szkoły, pan Przemysław Zimniak, wręczył nagrody zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, zaś uczniowie mieli możliwość wyrazić wdzięczność, złożyć życzenia oraz zaprezentować swoje wokalne umiejętności pod czujnym okiem pani Agnieszki Wielebskiej, nauczycielki muzyki, która także akompaniowała.

Po części oficjalnej Ci spośród nauczycieli, emerytów i pracowników, którym czas na to pozwolił, postanowili integrować się w pięknym Sandomierzu. Choć kultowego ojca Mateusza nie spotkali😉, to zadowoleni powrócili do domu, obiecując sobie, iż jeszcze kiedyś przyjadą do tego pełnego uroku miasteczka.