Drzwi Otwarte ju偶 za nami!馃憤

W pi膮tek 4 marca 2022 roku w Naszej Szkole odby艂y si臋 Drzwi Otwarte. III LO odwiedzi艂o a偶 366 uczni贸w Szk贸艂 Podstawowych nie tylko Powiatu Ostrowskiego, ale i o艣ciennych. Go艣cili艣my 贸smoklasist贸w z Kalisza, Pleszewa, Kowalewa, Rozdra偶ewa, Taczanowa, Kotlina, Mikstatu, Nowych Skalmierzyc itd., kt贸rzy w zorganizowanych grupach pod przewodnictwem Naszych Uczni贸w zwiedzali zakamarki Naszego Liceum. Podczas spaceru kandydaci mieli okazj臋 zapozna膰 si臋 z Nasz膮 ofert膮 edukacyjn膮. W poszczeg贸lnych salach zosta艂y zaprezentowane j臋zyki obce dedykowane mi臋dzy innymi klasie lingwistycznej, a tak偶e biologia, chemia i matematyka, kt贸re dominuj膮 w klasach biologiczno-chemicznej z j臋zykiem angielskim, biologiczno-chemicznej z matematyk膮, biologiczno-matematycznej czy biologiczno-geograficznej, czyli sportowej, a tak偶e matematycznej z geografi膮 b膮d藕 informatyk膮. Odwiedzaj膮cy zapoznali si臋 tak偶e z Nasz膮 dodatkow膮 ofert膮 edukacyjn膮, co podkre艣la, i偶 jeste艣my szko艂膮 wielu pasji. Podczas indywidualnych rozm贸w z Naszymi Uczniami i Nauczycielami 贸smoklasi艣ci nie tylko otrzymali komplet informacji dotycz膮cych nauki w III LO, ale dowiedzieli si臋 co nieco o klimacie i atmosferze Naszej szko艂y.

Jeste艣my OTWARCI na ka偶dego m艂odego cz艂owieka, kt贸ry chce w 偶yciu osi膮gn膮膰 sw贸j cel. Mamy nadziej臋, 偶e ju偶 wkr贸tce do艂膮czycie do nas w licealnej przygodzie! Je艣li chcecie Nas odwiedzi膰 pierwszy raz lub jeszcze raz 馃榿 i poczu膰 atmosfer臋 III LO, zapraszamy na Drzwi Otarte Bis 8 kwietnia 2022 roku od godziny 12.00 do 18.00. Przyjd藕cie! Zobaczcie! Zdecydujcie i鈥 zosta艅cie z Nami! 馃グ