Dyskotekowe rytmy STUDNIÓWKI ??

Uczniowie klas czwartych III LO hucznie obchodzili 100 dni do matury. Miało to miejsce 27 stycznia 2023 roku w Sali Rycerskiej w Zamku Gutów. Tradycyjnie bal rozpoczął się uroczystym polonezem przy dźwiękach muzyki Jerzego Kilara. Po części oficjalnej uczniowie zasiedli do suto zastawionych stołów, a następnie ruszyli w tany, które trwały niemal do białego rana w dyskotekowych rytmach znanych i pamiętanych przez nauczycieli, a także tych nowych znanych i lubianych przez młode pokolenie. Przyszli maturzyści wraz z rodzicami zaprosili na tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość dyrekcję, pana Przemysława Zimniaka oraz panią Iwonę Wendt, wychowawców i nauczycieli, a także byłą panią dyrektor Marię Tomalak. Szampańska zabawa odbywała się pod czujnym okiem rodziców, którzy zadbali nie tylko o stosowany anturaż imprezy, ale także o bezpieczeństwo wszystkich uczestników studniówkowych harców.