Dyskotekowe rytmy STUDNI脫WKI 馃拑馃暫

Uczniowie klas czwartych III LO hucznie obchodzili 100 dni do matury. Mia艂o to miejsce 27 stycznia 2023 roku w Sali Rycerskiej w Zamku Gut贸w. Tradycyjnie bal rozpocz膮艂 si臋 uroczystym polonezem przy d藕wi臋kach muzyki Jerzego Kilara. Po cz臋艣ci oficjalnej uczniowie zasiedli do suto zastawionych sto艂贸w, a nast臋pnie ruszyli w tany, kt贸re trwa艂y niemal do bia艂ego rana w dyskotekowych rytmach znanych i pami臋tanych przez nauczycieli, a tak偶e tych nowych znanych i lubianych przez m艂ode pokolenie. Przyszli maturzy艣ci wraz z rodzicami zaprosili na t臋 jedyn膮 w swoim rodzaju uroczysto艣膰 dyrekcj臋, pana Przemys艂awa Zimniaka oraz pani膮 Iwon臋 Wendt, wychowawc贸w i nauczycieli, a tak偶e by艂膮 pani膮 dyrektor Mari臋 Tomalak. Szampa艅ska zabawa odbywa艂a si臋 pod czujnym okiem rodzic贸w, kt贸rzy zadbali nie tylko o stosowany antura偶 imprezy, ale tak偶e o bezpiecze艅stwo wszystkich uczestnik贸w studni贸wkowych harc贸w.