Dzień Chłopaka w III LO

Dzień Chłopca to święto obchodzone w Polsce 30 września. I my także celebrujemy TEN dzień :).

Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały różne niespodzianki, które na pewno na długo pozostaną w pamięci Naszych Chłopaków. Nie mogło zabraknąć życzeń, słodkości i… pizzy, która powoli staje się symbolem każdego uczniowskiego święta :). Poza tym były zabawy, quizy, pokazy siły, wspólne wyjścia na kręgle i do kina itd. Ukoronowaniem tego dnia był Szkolny Turniej, jakże uwielbianej przez Chłopaków, Piłki Nożnej. Zwycięzcami sportowych zmagań została drużyna z klasy 3Dg, II miejsce zajęła 3Dp, a III – 1e. Warto dodać, iż do rywalizacji przystąpiło aż 12 drużyn z różnych klas, prowadząc zaciętą walkę. W finale zagrały reprezentacje klas 3dg i 3dp uzyskując wynik 2:2. O wygranej zdecydowały rzuty karne dając zwycięstwo klasie 3dg.

Gratulujemy!